חיפוש
  • Elad Shikley

ארון קיץ

בואו נתחיל מהסוף.

אני באמצע חופשת פסח בסמסטר ב' בלימודים, שהוא סמסטר א' מבחינתי שכן אני חוזר על כל הקורסים מסמסטר שעבר. למרות שהאמנתי כי לאור הניסיון שלי מהסמסטר שעבר אצליח להתחיל הפעם ברגל ימין , נכון לעכשיו אני בפיגור גדול בכל אחד משלושת הקורסים המתמטיים שלקחתי. עד כמה גדול? ובכן, אם לקבוע לפי שני הבחנים, אז אני איפשהו בין 0 ל-40. אם לקבוע לפי כמות השיעורים שיש לי להשלים אז משהו כמו 15, ואם לקבוע לפי כמות התרגילים שאני יכול לפתור בשיעורי בית במקצוע בו אני הכי שולט אז דף חלק ונקי מתוכן. כן, יש מקום לשיפור.

אז אני באמצע חופשת סמסטר פסח שרציתי להקדיש ללמידה, ועד כה לא עשיתי דבר.

סליחה, כן עשיתי - השקעתי יומיים וחצי על עבודה שולית לבצלאל, שהסתיימו היום בצהריים. ומה עשיתי מהצהריים אתם שואלים? למדתי במרץ כמובן!

חח סתם - נסעתי ברחבי העיר באופניים החשמליים בחיפוש אחר ברגי ג'מבו לאיבטוח האופניים החשמליים שלי במחסן וסידרתי את ארון הבגדים מחורף לקיץ. בין לבין גם סידרתי גם את את כלי המטבח היבשים חזרה במקומם, תכננתי את תליית מערכת הסראונד בסלון וניהלתי דיון נוקב עם השותף על תרבות הפוליטיקלי קורקט. מפה לשם, עכשיו 2 בלילה, אני לחוץ וגם קצת מפחד.

יש הרבה דברים שאני רוצה לכתוב עליהם - על הכתיבה עצמה שצפויה להיות כאן ומה שאני מצפה ממנה, על התהליך המשמעותי שאני עובר סביב הלימודים, על ההימנעות האגרסיבית שניהלה אותי משחר נעוריי ועדיין מנסה להשאר, עד איך אני מתכוון מאוד להצליח ועוד ועוד - אבל כנראה עדיף שאלך לישון עכשיו. קבעתי ללמוד מחר אצל חבר ובמילא שום דבר טוב לא קורה אחרי 2 בלילה.

אז בנימה חוששת אך מצפה לבאות: ברוכים הבאים לסופו של הפוסט הראשון אך לא האחרון בדרכי המופלאה אל צידו השני של המסע הגדול ביותר בפער אליו יצאתי מימיי - תואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטה העברית! (יחד עם תקשורת חזותית בבצלאל, אבל פרה פרה)

תודה ולילה טוב,

אני

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

עשרה לאחת בלילה (או לפנות בוקר? ממתי מאחלים?). אני מבושם מיין, וודקה וג'ין. מזה שלוש שעות שאני רוקד לעצמי בחדר במקביל לכתיבת מייל לא מאוד מורכב למפתח של אתר אינטרנט שהייתי אמור לסיים לפני חודשים רבים.